Başarılı geçen 2007 yılı ve yeni çözümlerimiz.

[veri kurtarma .31] >>

2007 yılı firmamız için başarılı bir yıl oldu. Servisimize ülke genelinden 1.500 civarında başvuru oldu. Veri kurtarma firmalarınca (!) imkansız olduğu iddia edilen ve son ümit olarak servisimize gelen çok sayıda spesifik veri kaybında müşterilerimize kesin çözümler ürettik.
 
Yeni gelişmeler ve geliştirmeler:
 
1) SQL veri tabanı ile ilgili çözümlerimizi geliştirdik. Kısmen üzerine yazılmış veri tabanlarından sonuç alabilecek yöntemler geliştirdik. Otomatik veri kurtarma programlarının hiçbir iz bulamadığı şekilde kayıp SQL veri tabanlarını bulan ve kurtaran algoritmalarımızı geliştirdik ve hızlandırdık. Kayıp SQL dosyalarının kurtarılması ile ilgili çözümlerimiz mükemmele ulaştı.
 
2) Çökmüş RAID sistemler ile ilgili çözümlerimizi geliştirdik ve hızlandırdık. Daha karmaşık bazı RAID sorunlarına yönelik yeni çözümler geliştirdik. RAID5 sistemlerde n-2 ve RAID0 sistemlerde n-1 durumlarında güncel yedekli SQL veri tabanının kurtarılmasına yönelik yeni algoritmalar ve çözümler geliştirdik.
 
3) İleri derecede çökmüş yada tahrip olmuş LINUX dosya sistemlerinden verilerin kurtarılması konusunda kapsamlı ve çok özel çözümler geliştirdik. Bu çözümlerimizi tar, tar.gz, mime, mysql, postgresql veri yapılarına yönelik optimize ettik ve yarı otomatik modüllere dönüştürdük.
 
4) Otomatik veri kurtarma programları ile bulunamayan yada bulunan verilerin çalışmadığı VEGA DOS veri tabanını kurtaran özel yöntemler ve çözümler geliştirdik. Böylece ülkemizde geliştirilmiş olan tüm ticari-muhasebe veri tabanlarını kurtarabilir hale geldik.
...


Geri